Yapınızın dış ve iç kısım kapıları için tasarlanan, şık görünümlü, dayanıklı ve ekonomik bir çözümdür. Bina kapıları çeşitleri bakımından çok fazladır. Bu tür tasarımları incelemek için lütfen bizimle iletişime geçiniz. PROJELERİ İNCELE

Alüminyum doğramayı diğer doğramalardan ayıran özellikler, çevrecidir sağlık ve doğaya zarar vermez, doğal bir üründür, estetik ve uzun ömürlüdür. Ekonomik ve tasarım açısından şık bir yapıya sahiptir.

İki alüminyum levhanın arasında polietilen çekirdek olan ve her biri renkli maddeye kompozit panel denir. Çürümeyen paslanmayan, temizlenmesi çok kolay dayanıklı bir tasarımdır.

Balkon yada dış mekanları özgürce yaşamak için tercih edilen cam balkon sistemleri istediğinizde balkonunuzu tamamen kapatmanızı, istediğinizde tamamen açmanızı sağlayan balkon kapatma sistemidir.

Tamamen cam görünümü istendiğinde silikon cephe sistemler tercih edilir. Bu sistemde cam kasetler arasında ince (16mm) fuga boşlukları bulunur ve dışarıdan alüminyum görülmez.

Isı yalıtımlı alüminyum doğrama alüminyumun ısı iletkenliğini önlemek için tasarlanmış özel bir üründür. Dayanıklı ve ekonomik, aynı zamanda tasarım açısından da şıklık sağlayan bir modeldir.

Yapıların iç ve dış alanlarında çok  kullanılan güvenilir bir uygulamadır. Isı ve ses yalıtımı avantajının ile sürme sisteminin özelliği olarak mekanlarda yer kaybını önlemekte. Bu sistem sıklıkla kullanılmaktadır.

Günümüzde gelişmiş ülkeler inşaat sektöründe, binalarda PVC pencere kullanma zorunluluğu getirmektedirler. Çünkü insan sağlığı için PVC doğramanın hiçbir tehditi söz konusu değildir.

Otomatik kepenk sayesinde, iş yerinizin, garajınızın veya kapalı tutmak istediğiniz alanın hem güvenliğini sağlamış olur, hemde kullanım bakımından rahatlığa kavuşursunuz. Bu hizmet dahilinde bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Özel alüminyum ve cam tutucu profiller ile binaya dıştan montaj yapılır , özel çelik ile betona montaj edildiğinden sağlam bir sistemdir ve binalarda yer kaybı yaşatmaz.